Biuro Aloha

Biuro Personalizowane

Miejsce do pracy może zmieniać się wraz z Twoim biznesem. Rynek bywa nieprzewidywalny a wraz z kolejnymi wyzwaniami przychodzą nowe potrzeby. Właśnie dlatego w Aloha Office dajemy swobodę wyboru i oferujemy powierzchnie personalizowane tak aby najlepiej wykorzystać potencjał drzemiący w Twojej firmie.

Inwestycja idealnie nadaje się pod działalność biur, kancelarii oraz gabinetów. Pomieszczenia biurowe można dowolnie przekształcać, dodatkowo lokale usytuowane na najwyższej kondygnacji mają dostęp do tarasów widokowych, z których rozpościera się widok na panoramę miasta. Lokale znajdujące się na parterze budynku mają możliwość zaaranżowania bezpośredniego wejścia z ulicy. Oprócz parkingu, do budynku należą miejsca przeznaczone dla rowerów. Budynek jest usytuowany w bliskiej odległości od środków komunikacji miejskiej.​

Lokalizacja

Budynek Aloha zlokalizowany jest w wyjątkowym miejscu, niedaleko Parku Kasprowicza, gdzie powstaje nowa biznesowa dzielnica Szczecina. Jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rejonów naszego miasta. Został zaprojektowany z myślą o tych, którzy z niego korzystają – ułatwia komunikację i wprowadza wszelkie udogodnienia aby sprostać współczesnym wymaganiom.

Szczególne zalety lokalizacji

5 minut pieszo do Jasnych błoni i Parku Kasprowicza

W pobliżu restauracje, klimatyczne kawiarnie oraz sklepy

W promieniu 100 metrów nowo powstające apartamentowce oraz liczne bloki mieszkalne

14 lini autobusowych i tramwajowych

Wygodny dojazd na dworzec główny PKP i PKS

Port Lotniczy Goleniów skomunikowany drogą ekspresową w odległości 45 km

Możliwość noclegu w takich miejscach jak Radisson Blu Hotel, Hotel Dana czy Grand Park Hotel w pobliżu biurowca

Kontakt

Bussines-3-okrag

Alan Pięciurek

Coworking / Biura Wirtualne

Zdzisław Hennig

Zarządca budynku / Prokurent