Biuro Aloha

Data

Czym są biura serwisowane?

Biura serwisowane to przyszłość. Wyobraź sobie, że jedziesz do hotelu „All inclusive” i nie musisz się przejmować dosłownie niczym – od śniadań po drinki wszystko masz w cenie. Podobnie jest u nas (niestety bez drinków ). Korzystając z naszej usługi Biur Serwisowanych Aloha „w cenie” otrzymasz:

Koszty eksploatacyjne

Nie martw się dodatkowymi kosztami. Otrzymujesz 1 fakturę, która zawiera czynsz oraz wszystkie opłaty związane z utrzymaniem biura.

Serwis sprzątający

Proponujemy Ci 5x w tygodniu profesjonalną firmę sprzątająca, która zadba o Twoje biuro, kuchnię, części wspólne i toalety. A to wszystko bez dodatkowych opłat!

Łącze światłowodowe

Posiadamy super szybkie i stabilne łącze internetowe, idealne do pracy zdalnej, telekonferencji lub przesłania tego raportu, który ma zostać ukończony ASAP.

Dostęp 24/7

Praca od rana, w południe czy nocą? Korzystaj z dostępu 24/7 za pomocą czytnika kart a nasz monitoring zapewni Ci pełne bezpieczeństwo.

Obsługę recepcyjną

Profesjonalna obsługa recepcyjna dostępna od 8:00 do 16:00. W tym czasie odbierzemy Twoją paczkę, zaproponujemy kawę Twoim gościom czy sprostamy co-workowym wyzwaniom.

Rejestrację adresu

Potrzebujesz zarejestrować adres swojej firmy w CEIDG, KRS Oferujemy usługę rejestracji adresu firmy wraz z przyjęciem i odsyłaniem korespondencji.

Sale konferencyjne

Call box, 10 i 25m2 sala konferencyjna do Twojej dyspozycji. Zorganizuj profesjonalne spotkanie z klientem lub skorzystaj z salki przeznaczonej do Jogi.

Strefę wypoczynkową

Złap oddech i skorzystaj z strefy chill out!

W pełni wyposażony kompleks kuchenny wraz z stołówką oraz strefą ciszy, pozwoli Ci oddzielić pracę od chwili relaksu.

Co więcej, każdy z naszych najemców podpisuje umowę bezterminową. Dzięki temu niezależnie od tego czy poszukujesz biura na 2-miesięczny projekt czy na dłużej – znajdziemy coś dla Ciebie!

Więcej
aktualności

Kontakt

Oskar Gębicki

Oskar Gębicki

Business Developer Manager -
Biura serwisowane/Coworking