Biuro Aloha

Dla kogo są biura serwisowane?

Biura serwisowane są praktycznie dla każdego mikro i małego przedsiębiorcy. Nie ma znaczenia od tego w jakiej branży pracujesz gdyż wynajęte biuro możesz dostosować zgodnie z Twoimi wymaganiami. Nasze biura są też wyposażone bardzo szybkie łącze internetowe, więc jeżeli potrzebujesz pracować zdalnie to zapraszamy.

 

Biurka Business to usługa wycelowana w typowych wolnych strzelców z jednoosobową działalnością gospodarczą. Dostajesz stałe miejsce w naszej strefie Co-working’owej, dzięki temu możesz pracować kiedy tylko chcesz. Oczywiście wszystkie korzyści biura serwisowanego, takie jak: łącze światłowodowe, obsługa recepcyjna, strefa wspólna, sale konferencyjne, ksero, salki spotkań czy serwis sprzątający, są w pakiecie.

 

Jeżeli zaś jesteś na początku swojej drogi, pracujesz na zleceniach czy zakładasz start-up to usługa hot-desk jest w sam raz dla Ciebie. Przy niewielkim wkładzie, możesz otrzymać pełen serwis możliwości biurowych. Pakiet zawiera nielimitowany dostęp do rotacyjnego biurka. Możesz zarejestrować adres swojej działalności, my powiadomimy Cię, kiedy przyjdzie do Ciebie przesyłka. Dodatkowo otrzymujesz całkowicie darmowy dostęp do 2 salek spotkań oraz zniżki na wynajem większych sal konferencyjnych.

Czym jest coworking?

CoWorking zgodnie z Wikipediową definicją to „(co-working, z ang. praca razem) – możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy na wynajmowanej powierzchni, najczęściej biurowej, wykorzystywana głównie przez tak zwanych freelancerów.” CoWorking to najczęściej duże biuro, w którym znajduje się kilka rzędów biurek i każde z nich wynajmowane jest przez osobnego najemce. Taka konstrukcja umożliwia posiadanie własnego adresu biznesowego i miejsca pracy w bardzo niskich cenach. Dodatkowo wszyscy klienci CoWorkingu mają dostęp, na określonych warunkach, do stref wspólnych, pokojów spotkań czy sal konferencyjnych.

Dlaczego biuro serwisowane się opłaca?

Odpowiedzi na to pytanie jest bardzo prosta. Wynajem normalnego biura wiąże się z wieloma problemami. Po pierwsze, najczęściej musisz podpisać umowę na czas określony co obniża Twoją elastyczność i wiąże Cię z jednym miejscem na wiele lat. Po drugie, jeżeli jesteś małym lub mikro przedsiębiorcą stawki za nie za duży metraż są bardo wysokie. Po trzecie, musisz zadbać o wszystkie techniczne kwestie takie jak sprzątanie, drukowanie czy dostarczanie kawy i serwisowanie biura. Po czwarte, biuro serwisowane zapewnia Tobie concierge, więc nie musisz się martwić np.: odbiorem paczki. Po piąte i ostatnie, korzystając z biura serwisowanego masz dostęp do przestrzeni wspólnych (sale konferencyjne, pokoje spotkań, chill-out room, kuchnia), które przy wynajmie klasycznym musiałbyś wyposażyć i serwisować.

 Wynajem biura serwisowanego w Szczecinie

 

W stolicy województwa zachodniopomorskiego od kilku lat sukcesywnie przybywa przestrzeni biurowej. W innych większych miastach Polski od wielu lat z powodzeniem funkcjonują biura serwisowane. Na terenie Szczecina, Biuro Aloha będzie pionierem. Co więcej, biura przy Janosika 17 reprezentować będą poziom premium, jako pierwsze w Szczecinie.

Więcej
aktualności

Kontakt

Oskar Gębicki

Oskar Gębicki

Business Developer Manager -
Biura serwisowane/Coworking